Ekonomi

Ülkelerin, Şehirlerin veya Bir Şirketin Ekonomisini Yönetmenizi Sağlayan 7 Oyun

Yönetici kimliğinize güveniyorsanız, sizi buraya bekliyoruz!

1. Sid Meier’in Uygarlığı VI

Firaxis Games ve Aspyr işbirliğiyle gelen bu olağanüstü oyun, sizi geçmişe doğru büyülü bir yolculuğa çıkarmaya geliyor. Kadim uygarlıkların birbirleri ile olan savaşlarına odaklanan bu oyunda gerçek bir yönetim emeği vereceksiniz.

2. Don serseri

Kıyametin eşiğinde bir şehir, bitmeyen yoksulluk ve kapıda soğuk kar fırtınaları… Frostpunk, harap olmuş bir şehri nasıl ayağa kaldırabileceğini ortaya koyuyor. Ya pes edeceksin ya da onların kahramanı olacaksın.

3. Game Dev Tycoon

Game Dev Tycoon, kendi oyun şirketinizi sıfırdan açıp çalıştırabileceğiniz bir oyun olarak biliniyor. Gerçek hayatta bir oyun stüdyosundan beklediğinizin aynısını bu oyunda da bulabilirsiniz.

4. Dönence 6

Limbic Entertainment tarafından geliştirilen Tropico 6, yapım ve yönetim açısından öne çıkan bir oyun olarak biliniyor. Şehrin ihtiyaçlarını karşılamanın her türlü yolu var. Hangisini seçeceksin?

5. Europa Universalis IV

Europa Universalis IV, yaklaşık 800 yıl öncesine dayanan Paradox tarafından geliştirilen bir oyun olarak biliniyor. Oyunun tarihçesinde belirtilen çeşitli yıllara ve senaryolara göre bir ülke seçip kendi alternatif tarihinizi yazabilirsiniz.

6. Demirden Kalpler IV

Paradox Interactive tarafından yayınlanan Hearts of Iron IV, sizi yakın geçmişe doğru gerçek bir yolculuğa çıkarıyor. 1900’lerin dünyasında istediğiniz ülkeyi seçip tarihi baştan yazabilirsiniz.

7. Şehir Manzarası

Bir gün kendi şehrimi kurabileceğimi düşünüyorsan, işte sana fırsat! Cities Skylines, sizi tüm harika detaylarıyla hayallerinizdeki şehri sıfırdan inşa etmeye davet ediyor.

8. Victoria 3

Paradox tarafından yayınlanan Victoria 3, sizleri 19. yüzyılın en güzel anlarını yaşamaya davet ediyor. Alacağınız kararlarla hayallerinizdeki toplumu yaratabilecek ve yönetebileceksiniz. Senin kararların, senin geleceğin!

haber-kestel.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu