Haber

Muğla Büyükşehir Belediyesi Yaz Spor Kursları Başlıyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi Yaz Sporları Kursları tenis, satranç, çocuk zumba, atletizm, voleybol, zeka oyunları, temel hareket eğitimi ve taekwondo branşlarında 3 Temmuz’da başlayacak.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, okulların kapanmasıyla birlikte yaz tatiline giren çocuklar için Yaz Sporları Kursları başlatıyor. Yaş gruplarına göre 8 branşta düzenlenecek yaz sporları kursları 3 Temmuz 2023 tarihinde başlayacak. Dalaman’da tenis, Menteşe’de satranç, çocuk zumba, atletizm, voleybol, akıl oyunları, 4-6 yaş olarak planlanan Yaz Sporları Kursları için başvurular Dalaman’da Düğerek Sosyal Tesisleri ve Spor Salonu’nda temel hareket eğitimi, taekwondo, Dalaman’da Dalaman’da tenis kortlarında yapılacaktır.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, tatil yapan çocukların faydalı vakit geçirmeleri, yetenek ve zevklerine göre sporla kendilerini geliştirmeleri amacıyla her yıl düzenlediği yaz sporları kurslarına 3 Temmuz 2023’te başlıyor. 8 farklı branşta başlayacak spor kursları, Büyükşehir Belediyesi’nin alanlarında deneyimli eğitmenler tarafından veriliyor. Büyükşehir Belediyesi, yetenekli gördüğü sporcuları Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesindeki yaz sporları kurslarında da değerlendiriyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

akincilarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu