Haber

Uyuşturucu etkisindeki 5 yaşındaki bir çocuk kardeşini öldürdü. Anne ve baba ihmal ve uyuşturucudan tutuklandı

ABD’nin Indiana eyaletinde bir çocuk, kokain etkisi altındaki 5 yaşındaki erkek kardeşini vurarak öldürdüğünde, çocukların ebeveynleri ihmal ve uyuşturucu suçlamasıyla tutuklandı.

27 yaşındaki Deonta Jermaine Johnson ve 24 yaşındaki Shatia Tiara Welch, Lafayette konutlarındaki trajik olayla ilgili olarak ihmal ve uyuşturucu suçlamasıyla gözaltına alındı.

Savcılar, 16 aylık Isiah’ın başından vurularak öldürüldüğünü ve kanında esrar tespit edildiğini açıkladı. Aynı olayda, çocuğun kokain testi pozitif çıktı.

Olay anında Johnson dairede uyuyordu. Hemşirelik mezunu olan Welch evde değildi ve olay anında evde değildi.

Başlangıçta Johnson, Isiah’ın düştüğünü ve yaralandığını iddia etti ve silahı olmadığını yalanladı. Daha sonra silahın Welch’e ait olduğunu itiraf etti.

Polisler evi aradıklarında yatağın altında bir tabanca, kasanın içinde bir tabanca ve çekmeceli dolapta bir tabanca daha buldular.

Ayrıca olaydan sonra güvenlik kamerası, Johnson’ın daireden çıkarken arabasına bir çanta koyarken çekilmiş görüntülerini inceledi ve polis aramasında yaklaşık 400 gram esrar buldu.

Polis, evde 93 fentanil hapı, esrar ve uyuşturucu madde buldu.

Ebeveynler 24 Temmuz’da tutuklandı ve şu anda soruşturmanın sonuçlanmasını bekledikleri Lafayette’de gözaltındalar.

Isiah’ın ebeveynleri ağır ihmal suçlamalarıyla karşı karşıya ve ayrıca ihmal ve bedensel zarar suçlamalarıyla karşı karşıya kalacak.

Ayrıca uyuşturucu satmak için komplo kurmak, uyuşturucu satmak için komplo kurmak, uyuşturucu bulundurmak, esrar satmak için komplo kurmak, esrar satmak, esrar bulundurmak ve mal bulundurmakla da suçlanıyorlar.

İhmal suçlamaları için ebeveynler 20 ila 40 yıl hapis ve 10.000 dolar para cezası ile karşı karşıya.

Nihai suçlama kararı, Tippecanoe İlçe Savcılığı tarafından verilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu