Haber

Ultra Maraton için kayıtlar başlıyor

Bu yıl 23-24 Aralık tarihlerinde üçüncüsü düzenlenecek Konyaaltı Belediyesi Ülkeler Arası Antalya Ultra Maratonu için kayıtlar başladı.

Konyaaltı Belediyesi tarafından iki yıldır düzenlenen Konyaaltı Belediyesi Ülkeler Arası Antalya Ultra Maratonu’nun bu yıl üçüncüsü 24-25 oynanacak. Farklı ülkelerden birçok sporcuyu bir araya getiren yarışmanın kayıtları başladı. 5 kilometre Konyaaltı Pisti, 12 kilometre Deniz Pisti, 31 kilometre Toros Pisti ve 57 ve 85 kilometre Antalya Ultra Pistlerinden oluşan Antalya Ultra Maratonunda farklı ülkelerden birçok sporcu Konyaaltı Sahilinde bir araya gelecek. Çocuklar ve köpekler için farklı parkurlarla maraton kayıtlarının internet adresinden yapılabileceği bildirildi.

Turizm 12 aya yayılmalı

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Antalya’da turizmin 12 aya yayılması ve kentin tanıtılması açısından bu tür düzenlemelerin çok değerli olduğuna işaret ederek, “İki yıldır düzenlediğimiz bu organizasyonla dünyanın farklı yerlerinden sporcular geliyor. Antalya’nın doğal güzelliklerini keşfetme fırsatı bulduk.Bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz maraton maratonunu önümüzdeki yıllarda da devam ettirerek Türkiye’de ve dünyada adını daha çok duyuracak bir yarış haline getirmek istiyoruz. dedi. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu