Yaşam

Taha Duymaz’dan acı haber!

Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen illerin ortasında yer alan Hatay’da bulunuyordu. Depremde Hatay’da bulunan Taha Duymaz, Melek Duymaz, teyzesi ve eniştesi enkaz altında kaldı. Günlerdir enkaz altında kurtarılmayı bekleyen Taha Duymaz’dan acı haber geldi.

Taha’nın arkadaşı Ragıp Narin, Taha Duymaz’ın cansız bedenine ulaşıldığını Instagram hesabının hikaye bölümünden “başsağlığı dileriz” diyerek duyurdu. Ayrıca ağabeyinin cansız bedeninin enkazdan çıkarıldığı bilgisi verildi.

Taha Duymaz kimdir?

Taha Duy hayatını kaybetti

Taha Duymaz’ın Yakını Ragıp Narin Bir Açıklama Daha Yaptı!

Taha Duymaz’ın arkadaşı Ragıp Narin enkazdaki çalışmalar hakkında bilgi vererek Duymaz’ın sözlerini aktardı. Narin daha sonra şunları paylaştı: Buradaki yetkililer bu enkazın Hatay’daki en tehlikeli üçüncü enkaz olduğunu söylüyor. O gün ablasının yanında kalırken abisi Taha’yı doğum günü için arar. Kayınbiraderi “akşam gitme” derken Taha “kalbim sıkıştı, kardeşlerime gitmek istiyorum” der. Teyzesinin evi zemin katta olduğu için her gece üç defa evi kilitlermiş. Bunların hepsi bir tesadüf mü yoksa sadece yazılmış bir şey mi? açıklama yaptı

Bir diğer ünlü isim Dilan Polat, Taha Duymaz hakkında şunları paylaştı: “Cenazelerini gören ablası; Bir tarafında Umut, diğer tarafında Taha olan bir melek vardı. Tek tek çıkarıyorlar. Hepimizin başı sağolsun.” sözleriyle açıklama yaptı.

Taha Duymaz, 1 Eylül 2003 tarihinde Hatay’ın Yayladağı ilçesinde doğdu. İnsanlar onu çektiği yemek görüntülerinden tanıdı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu