Yaşam

Sihirli Annem’den Tuğçe yaşadıklarını anlattı

Yıllar önce yayınlanan Sihirli Annem dizisindeki Tuğçe rolüyle tanınan Damla Ersubaşı, Sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu’nun üstlendiği Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Mazeret programına konuk oldu. Dramatik bir şekilde ayrıldığı eski eşi Mustafa Can Keser’den hamileyken aldatılıp şiddete maruz kalan Ersubaşı, yaşadıklarını anlattı. “EVLENDİĞİMDE 3 AYLIK HAMİLEYDİM”

Hamile kaldığı için çabuk evlendiğini belirten Damla Ersubaşı, “Eski eşimle bir arkadaşım aracılığıyla tanıştık. İlk gördüğümde çok hoşuma gitmişti. 1,5 yıl çıktık, sonra evlenince evlendik. hamile.

Evlendiğimizde 3 aylık hamileydim. Hamile kalmasaydım bile evlenirdim. Ailem daha sonra hamile olduğumu öğrendi ve babam bir süre benimle konuşmadı. Hamile olduğumu öğrendiğimde annem yüzüme tükürdü. “Erken yaşta evlendiğim için pişmanım” dedi.

“9 AYLIK HAMİLE OLDUĞUMDA ALDATTIM”

Keser tarafından aldatıldığını ve şiddete maruz kaldığını söyleyen ünlü isim, sözlerini şöyle sürdürdü: “Eski eşim öfkesini yenemedi, sorunlarımızı aşamadık. Konuşamadığımız şeyler vardı. ve düzeltin.

Beni aldattı ve ben onu yakaladım. İhaneti kendisi kabul etti. Kendi gece kulübünde yaptığı için görüşler vardı. 9 aylık hamileyken aldatıldığımı öğrendiğimde yıkılmıştım. Doğuma girerken her zaman ne yapacağımı düşündüm. İlk kızımın doğumundan sonra eski eşimden de şiddet gördüm.

Şiddet aldatılmaktan çok daha kötü bir duygudur. Bana şiddet uyguladığında ne yaptım diye düşündüm. Çok zordu… Eski kocamın çocuklarımın babası olması nedeniyle yaptıklarını affettim. “Hatalar yaptım, hatalar yaptım ama hiçbir zaman çocuklarıma ve eşime zarar verecek bir şey yapmadım.”

“BARIŞI YENİDEN KURMANIN HİÇBİR YOLU YOK”

“Boşandıktan sonra eski eşimle bir süre barıştık. Artık onu sevmiyorum. İkinci kez evlenmeyi düşündük. Bir daha barışmaya niyetimiz yok. Sevgi ve şefkat bitti. Artık sadece anne ve babayız.

Çocuklarımın velayeti bendeydi ama şehre taşındığımda eski eşim velayet davası açtı. Kendimi uygun hissetmediğim bir dönem olduğu için velayeti vermeyi kabul ettim. Eğer bir gün çocuklarım olup bitenlerden sorumlu tutulursa nasıl tepki vereceğimi bilmiyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu