Haber

Milli İrade Meydanı’na çelik konstrüksiyon yapılıyor.

Büyükşehir, Milli İrade Meydanı’ndaki saha üretimini tamamladı. Projede tek bölmeli kapalı alanın çelik konstrüksiyon montajı yapılmaktadır.

Dünya meydanları büyüklüğünde bir projeyle Milli İrade Meydanı’nı kent meydanına dönüştürmek için kolları sıvayan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, sahada çalışmalarını sürdürüyor. Saha imalatları tamamlanan projede, ana yapının çelik konstrüksiyon montajına başlandı.

TEMEL İMALATI TAMAMLANDI

Tamamlandığında dünya meydanları büyüklüğünde bir proje olan Kocaeli Milli İrade Meydanı’nda çalışmalar devam ediyor. 50 bin m²’lik alanda gruplar temel üretimlerini tamamladı. Bölgenin hareketlenmesinde etkili olacak projenin saha betonu üretimi devam ediyor. Şekillenmeye başlayan Milli İrade Meydanı’nda çelik konstrüksiyon montajına başlandı.

Cazibe Merkezi Olacak

Tamamlandığında bölgenin çekim merkezi olacak olan Milli İrade Meydanı, öğrenme, paylaşma işlevlerine hizmet eden, değişebilen ve yenilenebilir olarak tasarlanmış toplam 2.796 m² tek katlı bölümlü kapalı alana sahip olacaktır. ve hareket. Alanda ayrıca 125 kişilik çok amaçlı salon, fitness ve spor stüdyosu, kitap kafe, eğitim atölyeleri ve sınıfları, kafe yapıları yer alıyor.

SOSYAL FİNANS

Alanda ayrıca 14.800 m² toplanma alanı, kuru havuz, 13,50 m² doğal amfi tiyatro, oyun parkı, açık oyuncak alanı, açık stant alanı olan yeşil alan ve 11.140 m² açık otopark bulunmaktadır. 350 araçlık m².

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu