Haber

Memduh Büyükkılıç’tan Melikgazi’ye ziyaret

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Yapılan yatırımları ilçe belediye başkanları ile değerlendirmeyi ve sunulacak hizmetlerle ilgili talepleri dinlemeyi ayrı bir önemseyen Önder Büyükkılıç, Kayseri’nin nüfus olarak en büyük ilçesi olan Melikgazi’de Lider Palancıoğlu ile bir araya geldi.

Melikgazi Belediyesi’ni ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Palancıoğlu ile birlikte üretimi devam eden ilçede yapılan yatırımlar ve programda yer alan projeler ile kentin geleceğine yönelik projeleri değerlendirdi.

Tüm ilçe belediye başkanlarıyla istişare etmeye özen gösterdiklerini vurgulayan Lider Büyükkılıç, “Melikgazi Belediye Başkanımız Mustafa Palancıoğlu’nu ziyaret ederek ilçemiz için yürüttüğümüz çalışmalar ve yeni projeler hakkında değerlendirmelerde bulunduk.”

Belediye başkanları ile omuz omuza vererek Kayseri için çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini vurgulayan Önder Büyükkılıç, konuta sahip çıkan Melikgazi Belediye Başkanı Palancıoğlu’na teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Önder Palancıoğlu, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a ilçeye yaptığı hizmetler ve yatırımlardan dolayı teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu