Haber

KÜÇÜKÇEKMECE’DE TACİZ İDDİASI, HAVAYA ATEŞ AÇARAK GENÇ KIZI KURTARDI

KÜÇÜKÇEKMECE’de iş yerinden çıkan 17 yaşındaki Y.E., evine giderken sokakta bir genç kızın tacize uğradığını görünce silahla havaya ateş açtı. Silah sesleri üzerine genç kızı bırakan tacizciyi yakalayan Y.E.’nin ateş açtığı anlar bir mahalle sakinin kamerasına yansıdı. Şüpheliyi iş yerine götürüp dövdüğü anları kameraya kaydeden Y.E, “Bir genç kız gördüm, çığlık atıyordu. Genç kızı zorla götürmeye çalışıyordu, izin vermedim. Korkmadım. Yine olsa yine yaparım” dedi. Öte yandan, polise bahse ait rastgele bir müracaatın yapılmadığı öğrenildi.

Olay, 22 Kasım’da saat 20.30 sıralarında Atatürk Mahallesi’nde yaşandı. Argümana nazaran, iş yerinden çıkan 17 yaşındaki Y.E., konutuna giderken sokakta bir genç kızın tacize uğradığını gördü. Genç kızın çığlıkları üzerine Y.E. babasına ilişkin olduğunu belirttiği ruhsatlı silahla havaya ateş açtı. Y.E., silah sesleri üzerine genç kızı bırakan tacizciyi yakalayarak iş yerine götürdü.  Adı öğrenilemeyen genç kız oradan ayrılırken, Y.E. genç tacizciyi dövdüğü anları da cep telefonu kamerasına kaydetti.

“YİNE OLSA YİNE YAPARIM”

Yaşananları anlatan Y.E., “İş yerimden çıktım. Meskenime giderken o esnada bağırma sesi duydum. Bir genç kız gördüm, çığlık atıyordu. Mahallede de kimse yoktu. Benim yanımda da biri daha vardı, korkmadım ve bağırdım. O tek kişiydi, bir çocuk vardı. Genç kızı zorla götürmeye çalışıyordu, müsaade vermedim. Çocuk daha sonra kaçtı. Genç kızı sakinleştirdim, daha sonra konutuna kadar bıraktım. Kendisi bana teşekkür etti. Daha sonra ayrıldım ve ailemle yemeğe gittim. Herkesin kardeşi var, korkmadım. Yeniden olsa yeniden yaparım” dedi.

Y.E.’nin ateş açtığı anlar bir mahalle sakinin kamerasına yansıdı.

– İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu