Haber

Koçarlı Belediyesi Muharrem İftar Programı Düzenledi

Koçarlı Belediyesi tarafından Muharrem ayı münasebetiyle iftar programı düzenlendi.

Muharrem ayının başlamasıyla birlikte oruç tutmaya başlayan çok sayıda vatandaş iftar programında buluştu. Önder Kaplan ve Vali Aksoy, programa katılan vatandaşlara yemek dağıttı. Namazın ardından vatandaşlar oruçlarını açtı. yakından ilgilendiği vatandaşlarla iftar yaptı.

Başkan Kaplan oruçların kabul olmasını diledi.

Başkan Kaplan, Muharrem ayının Kerbela’yı hatırlattığını söyledi. Kerbela’da yaşanan dramın milletin ortak acısı olduğunu ifade eden Başkan Kaplan, “Birlik ve beraberlik için kutsal günler önemlidir. Muharrem ayı Kerbela’yı bize hatırlatan aydır. Kerbela şehitlerimiz için tutulan yas oruçlarının ve Muharrem ayında kılınan tüm duaların Allah tarafından kabul edilmesini temenni ediyor, Allah tüm canların matemlerini kabul etsin.”

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Koçarlı Kaymakam Yardımcısı, Germencik Kaymakamı Turgay Gülenç, Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, AK Parti İlçe Başkanı Ümit Özdemir, MHP İlçe Başkanı Mustafa Ali Memiş, Koçarlı Alevi Kültür Derneği Lideri Hüseyin Yıldız, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı. Büyükdere Mahallesi’nde iftar programı düzenlendi. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu