Yaşam

Kızıl Goncalar’ın Müyesser’i Asiye Dinçsoy’un Gerçek Hayattaki Çarpıcı Görünümü!

Reyting rekorları kıran Kızıl Goncalar dizisinde Müyesser karakteriyle adından söz ettiren Asiye Dinçsoy, sosyal medyada gündeme gelerek heyecan yarattı. Dinçsoy’un başörtülü fotoğraflarına sosyal medyadaki takipçileri yorum yaptı.

 

Son dönemin en sevilen yapımlarından biri olan ve başrollerinde Mahsus Namal ve Özcan Deniz’in yer aldığı Kızıl Goncalar dizisi hem hikayesiyle hem de oyuncularıyla adından söz ettiriyor.

Dizide Müyesser karakterini canlandıran Asiye Dinçsoy da başarılı oyunculuğuyla ön plana çıkan isimler arasında yer alıyor. Sadi Hüdayi Güneş’in eşi Hasna Güneş’in ablası Müyesser karakteri, tarikat içindeki saygın kadınlara yol gösteren bir isim olarak izleyici karşısına çıkıyor.

44 yaşındaki ünlü oyuncu, Müyesser karakteri için ilk kez başörtüsü taktı. Daha önce “Kırmızı Oda, Anka Kuşu, O Kız, Elimi Bırakma, Şimdi Düşünsünler” gibi birçok başarılı projede yer alan Dinçsoy’un gerçek hayattaki görünümü sosyal medyayı salladı.

Asiye Dinçsoy, Başörtülü Görenleri Şaşırttı

 

Asiye Dinçsoy’u başörtülü görenler çok şaşırdılar ve Dinçsoy’un Instagram’daki pozlarına “Tanıyamadım, başkası sandım” tarzında yorum yaparak şaşkınlıklarını dile getirdiler.

bunyanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu