Sağlık

Kartepe’den kan stoklarına büyük destek

Kartepe Belediyesi, asrın afeti Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin ardından yeni bir kan bağışı düzenleyerek kan stoklarını güçlendirdi. Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman kan bağışında bulunmak istedi.

Kartepe Belediyesi ve Kızılay işbirliğiyle düzenlenen kan bağışına Kartepe halkı yoğun ilgi gösterdi. Kartepe Belediyesi’nin zemin katında düzenlenen kan bağışına Kartepe Belediye Başkan Vekili M.Mustafa Kocaman kan vererek örnek oldu.

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan ve toplam 11 ili etkileyen 7,7 büyüklüğündeki depremin ardından azalan kan stoklarını güçlendirmek için düzenlenen kan bağışına Kartepe halkı yoğun ilgi gösterdi. Kartepe Belediyesi hizmet binasında 6’ncı kez düzenlenen kan bağışı için kuyruğa giren vatandaşlar kan verdi.

HER DAMLA KAN BİR HAYATTIR

Kan bağışına katılan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “Kanı güçlendirmek amacıyla Belediye Hizmet Binamızda yürüttüğümüz kampanyaya belediye personelimiz ve Kartepeli hemşerilerimiz yoğun ilgi gösterdi. asrın felaketi sonrası Türk Kızılayı’mızın stokları. Herkese çok teşekkür ederim. Unutmayalım ki verilen her damla kan bir can demektir.

 

dogansehir-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu