Yaşam

Destansı Serinin Son Filmi ‘Planet of the Apes: New Kingdom’dan Yeni Fragman Yayımlandı

“Maymunların insanları avladığı bir dünyada bu iki tür birlikte yaşayabilecek mi?” SORUNUN CEVABI 10 MAYIS’TA SİNEMALARDA NEFES KESİCİ BİR AKSİYON FESTİVALİYLE CEVAPLANACAK.

20th Century Studios’un ‘Planet of the Apes’ serisinin son filmi ‘Planet of the Apes: New Kingdom’ın yeni fragmanı Magnificent Bowl’un ortasında tüm dünyayla paylaşıldı. 10 Mayıs’ta vizyona girecek filmde izleyiciler sadece maymunlarla insanlar arasındaki destansı mücadeleye değil aynı zamanda maymunlar arasındaki savaşa da tanıklık edecek.

Bu yıl 58’incisi düzenlenen Magnificent Bowl’da yılın en çok beklenen sinemalarından ilk ve yeni görüntüler paylaşıldı. Onlardan biri 10 MayısBüyük ekranda izlenebilecek ‘Maymunlar Gezegeni: Yeni Krallık’Bu bir film haline geldi.

Wes Topuyönetmen koltuğunda nerede oturuyor   Film, Sezar’ın saltanatından birkaç nesil sonrasını konu alan, maymunların baskın tür olduğu ve insanların gölgede yaşamak zorunda kaldığı kozmik, destansı seriye yeni bir soluk getiriyor. Yeni acımasız maymun başkan imparatorluğunu kurarken; Genç bir maymun, geçmişe dair bildiklerini sorgulayacağı şiddetli bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk onun hem maymunların hem de insanların geleceğini belirleyecek seçimler yapmasına neden olacaktır.

1968’den bu yana sinema tarihinin en ölümsüz dizilerinden biri haline geldi. ‘Maymunların gezegeni’Yeni filmin senaryosu Josh Friedman, Rick Jaffa, Amanda SilverVe Patrick AisonBaşrolleri yazarken Owen Teague, Freya Allan, Kevin Durand, Peter MaconVe William H. Macypaylaşım.

10 Mayıs2017 yılında sinemaseverlere büyük bir ölüm kalım mücadelesinin görsel efektleri ve aksiyon sahnelerini kusursuz bir şekilde sunacak olan film, IMAX formatında da izlenebilecek. ‘Maymunlar Gezegeni: Yeni Krallık’, dizinin takipçilerine birkaç saatlik harika bir izleme keyfi yaşatacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu