Yaşam

Buse Varol ile kayınvalidesi arasında bir kriz mi var? Alişan iddiaları yalanladı.

2018 yılında görkemli bir düğünle dünyaevine giren Alişan ve Buse Varol çifti, evliliklerinde kriz yaşayarak boşanmanın eşiğine geldi. Varol’un eşinin teyzesi ve annesiyle de sorunları olduğundan bahsedildi. Alişan’ın annesi Suzan Tektaş’ın da sosyal medyada Varol hakkında yaptığı olumsuz yorumu beğenmesi tezleri güçlendirdi. Bir alışveriş merkezinde teşhir edilen Alişan, annesinin yaptığı yoruma beğenisi hakkında konuştu.

“ANNE BU YORUMU YANLIŞ BEĞENDİ”

Sosyal medyada aktif olmayan Suzan Tektaş, Buse Varol ile ilgili yorumunu beğenerek, “Son krizden sonra Buse nedense bana samimi gelmiyor. Fırsat bulunca bırakacak gibi. benim fikrim”. Annesiyle eşi arasında sorunlar olduğu öğrenilen Alişan, “Annem sadece Instagram’a bakıyor. Annem abim vefat ettikten sonra dışarı bile çıkmıyor. Annem neyi sevip neyi sevmediğini bilmiyor. Kaza oldu. Ailevi sorunlardan bahsetmek istemiyorum. Allah’a şükür barış içindeyiz. Hiçbir şey barıştan daha değerli değil” dedi.

“3. ÇOCUK ÇOK ZOR”

Eşi Buse Varol’un 3. çocuk sinyalinden bahseden Alişan, “Şu anda 3. çocuk çok zor. Burak okula gidiyor Eliz seneye başlayacak. Allah herkesin yardımcısı olsun. Çocukları bu konuda yetiştirmek kolay değil. dönem.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu