Haber

Bahçeli: Zamanın yumuşatmayacağı acı yoktur

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin haftalık küme toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli’nin konuşmasından satırbaşları şöyle:

İNSANA SAYGI: Böylesi felaket dönemlerinde zihnin ve bilincin önüne heyecan, hüzün ve duygusal taşkınlıklar gelir. Hayata tutunma mücadelesi ve insanları kurtarma çabası olağanüstü bir durumdur. İnsanın ruhu, ruhu, acıları, vicdanları vardır. Zırvalık yayan, dedikodu yayan ve siyasi yamyamlığa talip olan herkesin, insanlıktan şüpheleri vardır. Bunlara insan demek insana saygısızlıktır” dedi.

DEVLET HER ŞEYİ YÖNETİYOR: Sarsıntıya karşı sağlam inşa etmekten başka çare yok. Kimse hor görülmemeli. İnsan-mekan ilişkisini yeniden kurmak zorundayız. Daha inançlı, daha sağlam bir geleceğin temellerini atmalıyız. İnsan yanılgılarını sıfırlamalıyız. İstanbul’daki yapı stokunun yüzde 70’inin 1999 öncesi olduğu düşünüldüğünde bir an önce harekete geçilmelidir. Olası depremlere karşı hazırlıklı olmalıyız. Kaybedecek vaktimiz yok. Her kaidenin altından bu ağır yükü kaldırıyoruz. Devlet her şeye hükmeder ve iftiralar boşunadır. Acımız büyük ama hayatta zamanın yumuşatamayacağı hiçbir acı yoktur.

Detaylar gelecek…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu