Ekonomi

Arzum, ALFA Awards 2023’te Müşteri Markası Ödülü’nü kazandı

Arzum, ALFA Awards 2023’te küçük ev aletleri kategorisinde Yılın “Müşteri Markası” ödülüne layık görüldü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, 2015 yılından bu yana en iyi müşteri deneyimini yaratan markaları ödüllendiren ALFA Ödülleri’nin kazananları açıklandı.

Arzum, ALFA Awards 2023’te “Küçük Ev Aletleri” kategorisinde yılın “Müşteri Markası” seçildi. Törende kazananlara ödülleri verilirken, Arzum Pazarlama Müdürü Seda Simur Büyükkucak ve Arzum Pazarlama Bağlantı Müdürü Melike Gezgin de katıldı. Ödülü Arzum adına aldı.

“Biz kullanıcılarımıza dokunabiliyoruz, kullanıcılarımız da bize dokunabiliyor”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Arzum Trade Genel Müdürü Serhan Giray, kullanıcılarına sundukları deneyimin çeşitliliğini ve kalitesini artırmak için her yıl yatırımlarını artırdıklarını belirtti.

Kullanıcı deneyimini dijital teknolojilerin yanı sıra insan kaynaklarıyla da güçlendirdiklerini kaydeden Giray, şöyle konuştu:

“Birçok alanda uyguladığımız çoklu kanal stratejimizi kullanıcı deneyimi alanında da uyguluyor ve kullanıcılarımıza satış öncesi, satış ve satış sonrası olmak üzere her süreçte destek oluyoruz. Marka olmanın bir güven sorunu olduğunun bilinciyle, Kullanıcılarımızın bize davet merkezimiz, e-ticaret sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız gibi her kanaldan ulaşmasını sağlıyoruz.” “Böylece onların istek, talep ve tekliflerini her an dinleyebilir, onlara kendilerini özel hissettirecek hizmet veya ürünler geliştirebiliriz. Biz kullanıcılarımıza dokunabiliriz, kullanıcılarımız da bize dokunabilir.”

Giray, insana yatırım olarak gördükleri bu adımların kendilerine ödül olarak geri döndüğünü belirterek, “Sektörde sadece ürünlerle değil, hizmetlerle de öne çıkmanızı sağlıyor. Böylece adımız tarihe yazılıyor. ödüller tamamen gerçek kullanıcılar tarafından belirleniyor.” Bir açıklama yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu